• Ziyaretçi Knight Kingdom Foruma Hoş Geldiniz. Facebook Sayfamızı Beğen : https://www.facebook.com/KnightKingdom2011 Discord Adresimiz :: https://discord.gg/yfVRZPn
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Knight Kingdom'daki tüm bilgilerden haberdar olmak için Facebook Sayfamızı Beğenin https://www.facebook.com/KnightKingdom2011 Discord Adresimiz :: https://discord.gg/yfVRZPn

CegerxWonWinXnxx ve Saz arkadaşları darbukacı dayılar VE İLLEGAL DÜZEYDE MACROLU ARKADAŞLAR :DSADSAD

DADDY

Training Knight
Efsane Oyuncu!
birazdan okuyacağınız polemik ÖZETİ ; 2 video yu da izle yorumunu yap Calvary MACROSU vs KOXPER KOXPU :DSADASDA:DSADA
1. CALVARY MACROSSSSS
calvary duruyor vuruyor
diğer arkadaşlar durman vuruyorrrrr :DD
2. KOXPER MACROSSSS İLLEGAL DÜZEYDE MAKRO AMA LEGAL KARŞİM ;

3. ellerim yoruldu be amınadkomun adamları yüzüne al aq

Knight Kingdom Sürecinde sanki 3 yıllık oyuncu gibi bir bok bilmiyormuş gibi macro yu koxpu bilmiyoruz bizi yiyorlar 2 aydır amın feryadları sadece onlar oynuyor bu siktimin oyununu.

Elleriyle 2 siki doğrultamayan adamlar burada sözü geçiyor güzel sakso kardeşim maşallah mikey ve ekibi güzel sakso çekiyor hala da çekmeye devam ediyor servarı canlı tutmaya çalıştıkça daha da boşnağa döndü olay artık ne olacaksa olsun hayırlı işler adamlar paraya çöktü tabi csw saati veriyor 2 saat geçiyor csw açan eden yok etkinlik diyor gene 1 saat ortada kimse yok calvary block massage ile dolanıyor haritada mikey canı sıkılınca giriyor artık.

Video yu seslerle kayıt ettim kanıtlayın vs bi çok şekilde geri dönüş yapıldı yapılmamıza rağmen hala sikko sikko şeyler

Bu siktimin oyununu biz 2008 tarihinden beri boş yere oynuyoruz bunu anladık biz.

banlarsanda çokta sikime aq dalyarakları

Sözde OKÇU skilleriine CD=Cooldown Geliyor(muş) üzerinden 3 hafta geçti hala geliyor (karstan yürüyerek geliyor cooldown )
ben artık sıkıldım polemik başlasın dünya yaansın sikerler böyle oyunu birazdan okuyacağınız rtık son demlerinde olduğumuz knight kingdom mikey ve ekibi ne kanıt olarak çekildi ama insanlık için atmamıştık uzuncaa bir süre geçtikten sonra bugün artık yeter dedik kanıtla kanıtla denilmesine rağmen kanıtlarımız varken atmadık anlamadılar bende içlerin geçtim.

1 Avuç amın evladı için serverı siktiniz Başarılı bir şekilde Süpersiniz ben bu yaşıma kadar böyle sakso böyle yalandolan böyle yalak+yalaka görmedim

Son düzenleme:

deniz25

Training Knight
Efsane Oyuncu!
Lan çakal sen kimsinki polemik yapıcaksın bizimle . Felo - isi keseriz gorursun hemen bır boslukta gider kesersın cz de 3 defa npt olunca maradona kaçarsın . Savasta farmerları kesersin anca onada biz musade etmeyınce gene maradona gidersin.
Gm ler muhakkak bu yazımı okiyicak benim adım deniz oyundaki nickim InsanePriest - IIIPUNISHERIII - en son videoda olan Dance4WarOsh okçusu oynayan oyuncuyum ben ve sıkayet ettıgın arkadaslarım istanbulda oturuyoruz . Gelin yan yana bir internet cafede efendi gibi ws mizi atalım Tl sine olur Kc sine olur yada Oyun içinden teker teker sizlerde bizim pc lerimize baglanıp tw den kontrol edin ws mizi bu sekılde atalım . Biz her serverda oynuyoruz ******* olsun knight kingdom olsun ve baska serverlarda bu tarz sıkayetleri cok aldık . Sen koxper gormemıssın Calvary 70-72 yi yapıyor evet ama hızlı yapamıyor eğerki calvary isterse bi dış çekım videosu atsın birde biz atalım aradaki farkı gorursunuz . Yada senın 70-72 yapabılen okcun iç ve dış çekim bir video atsın bide biz atalım aradaki farkı kör gözün görsün. Burda 2-3 videoyla gm leri sıkıstırmaya calısma . Koxperlar direk ban yer her serverda biz her serverda oynuyoruz cok sukur bir arkadasımız bile ban yemedi kullansaydı emin ol 100 tane şikayete coktan ban yerlerlerdi bu adamlar 1 ws 1 turnuva 8ws 8 party ws sine katılan adamlar sureklı hayatında ne ws tecruben var ve party tecruben var kesılınce kendını gelıstırmek yerıne maradona kaçan adamsın eksık ara once insanlara koxp demeden önce . Bu yazdıklarımı cok iyi oku ve bana delikanlı gibi cık gelin ws atalım gm ve bizler kontrol edelım pc lerinizi de . Yada İstanbulda oturanlarınız muhakkak vardır buyrun gelin ortak bir yerde internet cafede gene ws atalım yan yana . 2 sinede yemezse işine gelmezse . Ben şikayet edılen butun okcularımın iç ve dış çekim videolarını foruma attırırım kendimde dahil olmak üzere . Deathkodada bu videoları attık insanları susturduk burdada yaparız hiç sorun degıl . Kendinizi geliştirin 2 pt adam kesınce z1z1 den okcu olunmuyor bunuda öğreniceksiniz .

DADDY

Training Knight
Efsane Oyuncu!
Lan çakal sen kimsinki polemik yapıcaksın bizimle . Felo - isi keseriz gorursun hemen bır boslukta gider kesersın cz de 3 defa npt olunca maradona kaçarsın . Savasta farmerları kesersin anca onada biz musade etmeyınce gene maradona gidersin.
Gm ler muhakkak bu yazımı okiyicak benim adım deniz oyundaki nickim InsanePriest - IIIPUNISHERIII - en son videoda olan Dance4WarOsh okçusu oynayan oyuncuyum ben ve sıkayet ettıgın arkadaslarım istanbulda oturuyoruz . Gelin yan yana bir internet cafede efendi gibi ws mizi atalım Tl sine olur Kc sine olur yada Oyun içinden teker teker sizlerde bizim pc lerimize baglanıp tw den kontrol edin ws mizi bu sekılde atalım . Biz her serverda oynuyoruz ******* olsun knight kingdom olsun ve baska serverlarda bu tarz sıkayetleri cok aldık . Sen koxper gormemıssın Calvary 70-72 yi yapıyor evet ama hızlı yapamıyor eğerki calvary isterse bi dış çekım videosu atsın birde biz atalım aradaki farkı gorursunuz . Yada senın 70-72 yapabılen okcun iç ve dış çekim bir video atsın bide biz atalım aradaki farkı kör gözün görsün. Burda 2-3 videoyla gm leri sıkıstırmaya calısma . Koxperlar direk ban yer her serverda biz her serverda oynuyoruz cok sukur bir arkadasımız bile ban yemedi kullansaydı emin ol 100 tane şikayete coktan ban yerlerlerdi bu adamlar 1 ws 1 turnuva 8ws 8 party ws sine katılan adamlar sureklı hayatında ne ws tecruben var ve party tecruben var kesılınce kendını gelıstırmek yerıne maradona kaçan adamsın eksık ara once insanlara koxp demeden önce . Bu yazdıklarımı cok iyi oku ve bana delikanlı gibi cık gelin ws atalım gm ve bizler kontrol edelım pc lerinizi de . Yada İstanbulda oturanlarınız muhakkak vardır buyrun gelin ortak bir yerde internet cafede gene ws atalım yan yana . 2 sinede yemezse işine gelmezse . Ben şikayet edılen butun okcularımın iç ve dış çekim videolarını foruma attırırım kendimde dahil olmak üzere . Deathkodada bu videoları attık insanları susturduk burdada yaparız hiç sorun degıl . Kendinizi geliştirin 2 pt adam kesınce z1z1 den okcu olunmuyor bunuda öğreniceksiniz .
SERVER BAŞINDAN BERİ DÜN SADECE NPT OLDUK oda ekibimiz yoktu. 3 aydır 1 kere yatalak ediyorsanız bu iş fener gs 20 yıllık serüven gibi uzar kardeş ben kanıtlarımı attım oradan buradan yazma ile olacak bişey yok ayrıca sana da laf atanyoktu üzerine alınıyorsan yapacağımız bişey yok yarası olan gocunur. yerleri çok öptünüz haklısınız 2.5 3 aydır üstünüzdeyiz üzücü bi durum sizin için geçer bak herkes saldı artık bizde sizi salarız yakındır hadi herkes oyununu oynasın. Biz k0xpu açıp da denedik sizden bi fark göremedik. Kanıtıınız var ise bunları yazmaya uğraşmana gerek yok kanıtla olsun bitsin bende diyeyimm ki harbiden iyi oyuncularmış ne macro ne koxp helal derim yoluma bakarım ama yıllardır bu oyunu oynayan adamlarız hepimiz insanları mal yerine koymaya gerek yok kullanan adam akıllı kullandğını söylüyor sağa sola elalemin oyuncularına sakso çekmeye gerek yok hadi herkes yoluna

deniz25

Training Knight
Efsane Oyuncu!
Bütün server suan size götüyle guluyor bunları okuyup hep yatalaktınız ve gene böyle olucaksınız her serverda yakanızdayım bu saatten sonra yatalak olup olup yok koxp yok soyledır . Onuda gectım mademki ustumuzdesınız be ezikler ne diye zırlıyorsun butun clana yok o koxper yok bu koxper diye :D Senin allah dediğine bile inanmam ben bu saatten sonra ezme seni . Teklıfımız geçerli mademki eziyorsunuz bizi topla ekibini gel İstanbulda internet cafede ws atabılırız . Oyunda gm eslıgınde ws atabiliriz . Agzından yalan akıcagına biraz adam gibi sözler aksın aslan parçası . Serverada bu saatten sonra adım atma kalitesiz kolsuz oyuncu toplulugu sizi .

deniz25

Training Knight
Efsane Oyuncu!
Bu attıgım linkteki ilk 2 videoyu izle combo nasıl yapılır vs öğren karsı bilgisayardan nasıl gozuktugunude izle . İç ve Dış kesim goruntu mevcut . D-eathko serverında userların aglaması uzerıne gm lerin cekın dediği bir videodur bu videodan sonra özür dileyen bir cok arkadasımız oldu . Bu 70-72 combosunun s combosu versiyonudur farklı versiyonlarıda mevcuttur . Animasyon iptalleri ve dıştan nasıl gorundugu ortadadır. Bunun üzerine bir daha clanıma koxper vs dersen bu sekılde duzgun konusmam . Link http://forum.thedeathko.com/threads...macro-program-iddiaalarina-karsi-cevap.55889/

deniz25

Training Knight
Efsane Oyuncu!
1.video dıştan combonun nasıl göründüğü
2.video iç çekim elle combonun nasıl yapıldıgını gösteren video sizlerde bu kadar seri yapabılıyorsanız deneyin :D

DADDY

Training Knight
Efsane Oyuncu!
Bu attıgım linkteki ilk 2 videoyu izle combo nasıl yapılır vs öğren karsı bilgisayardan nasıl gozuktugunude izle . İç ve Dış kesim goruntu mevcut . D-eathko serverında userların aglaması uzerıne gm lerin cekın dediği bir videodur bu videodan sonra özür dileyen bir cok arkadasımız oldu . Bu 70-72 combosunun s combosu versiyonudur farklı versiyonlarıda mevcuttur . Animasyon iptalleri ve dıştan nasıl gorundugu ortadadır. Bunun üzerine bir daha clanıma koxper vs dersen bu sekılde duzgun konusmam . Link http://forum.thedeathko.com/threads...macro-program-iddiaalarina-karsi-cevap.55889/
Ellerin güzel gözüküyor kardeş merak etme bi ara manikür yaptır.

deniz25

Training Knight
Efsane Oyuncu!
Yazdıgına cevap bile vermek senın gibi çocukla çocuk olmak olur . Biz kendimizi kanıtladıgımıza göre burdan kaçabiliriz . Admin yada gm arkadaslarda zaten gereken incelemeyi yaparlar . He burda gmlerle araları iyi vs dıyorsanız adamlar en cok bizi sevmez csw acılmadı 10 x pm attık turnuva olmadı pm den yazdık her gun rahat bırakmadık biz bugunde neyse yarında oyuz . Yeni kurulan bir clansınız benden size tavsiye olsun kendınızı geliştirmeye oynayın daha ılk kurulan bir clana göre oyun bilginiz cok zayıf ve cok polemiğe giriyorsunuz . Kendizi geliştirin biraz hırs yapın belki bir gün daha farklı bır sekılde karsılasırız belki kafa tutabılırsınız . Ama bu sekılde gittiğiniz sürece clanınız bozulur ve bir yere ulasamazsınız . Ona buna koxper demekle playerlık olunmuyor kendi eksiğini kapatmaya calısarak aciz duruma dusuyorsun . Eksiği kendinde ara ve atackerlarında ara. Sizlere dahada cevap yazılmayacaktır . İyi günler.

DADDY

Training Knight
Efsane Oyuncu!
HIRS YAPMAYA GEREK YOK BEN KEYİF ALMAK İÇİN OYNUYORUM VE OYUNDAKİ KİMSE SİZLER YÜZÜNE KEYİF ALAMIYOR ÇOKTA SİKİMEYDİ AÇIKCASI İYİ OYNAMANIZ PLAAYERLİK KANITLAYACAK Bİ DURUMUMDA YOK HERKES KENDİNİ EN İYİ ŞEKİLDE GÖRÜR SİZLERİN. EKSİKLİĞİMİZDE YOK NE YAZIKKİ HERKES OYUNUNU OYNASIN BUNDAN BÖYLE. BENDE ÇEKERİM VİDEO ELLERİMİ ÇEKTİRİYİM PK DA DA AÇAYIM GEZEYİM OHH MİLLETİ İNANDIRDIK SANA KOXP AÇIP VİDEO ÇEKTİK DİYORUM HALA BANA NELER ANLATIYON DÜRZÜ YE BAK DAHA NE KADAR AÇIK OLABİLİRM BİŞEYLERİ ANLATMAK İÇİN

CaddyZ

Training Knight
Efsane Oyuncu!
Yazdıgına cevap bile vermek senın gibi çocukla çocuk olmak olur . Biz kendimizi kanıtladıgımıza göre burdan kaçabiliriz . Admin yada gm arkadaslarda zaten gereken incelemeyi yaparlar . He burda gmlerle araları iyi vs dıyorsanız adamlar en cok bizi sevmez csw acılmadı 10 x pm attık turnuva olmadı pm den yazdık her gun rahat bırakmadık biz bugunde neyse yarında oyuz . Yeni kurulan bir clansınız benden size tavsiye olsun kendınızı geliştirmeye oynayın daha ılk kurulan bir clana göre oyun bilginiz cok zayıf ve cok polemiğe giriyorsunuz . Kendizi geliştirin biraz hırs yapın belki bir gün daha farklı bır sekılde karsılasırız belki kafa tutabılırsınız . Ama bu sekılde gittiğiniz sürece clanınız bozulur ve bir yere ulasamazsınız . Ona buna koxper demekle playerlık olunmuyor kendi eksiğini kapatmaya calısarak aciz duruma dusuyorsun . Eksiği kendinde ara ve atackerlarında ara. Sizlere dahada cevap yazılmayacaktır . İyi günler.
Yeni kurulan bir clan mı daha 18xx ilk server betayken biz clanımız ilk 5 teydik. Siz 1299 da sürünüyordunuz o aralar heralde

al buda usko linki

Burada eskilik yenilik tartışmasına girmeyelim 5 sene sonra ilk defa 2 arkadaş girdik biz bu oyuna. Burada topladık clanımızı sen 10 sene beraber oynasan ne. CCprisiz pk attınızda biz mi görmedik.

Pvplerde adımızı görmedin diye yeni kurulmuş clan demekte ne bileyim sen isim naptın da noluyor şuanda hangi servera gitsen burada oynayanlardan koxper damgasını yiceksiniz güzel isim yapmak bu olsa gerek.

Son düzenleme: